Friss hírek

8296 Monostorapáti,
Zrínyi u.1.

+36 87 435-045
iskola@mapati.edu.hu

1.a. osztály Monostorapáti

1.Balázs Flórián Tamás

  1. Fekete Csenge
  2. Forberger Jázmin
  3. Horváth Denisz
  4. Kovács Szófia Bella
  5. Nagy Eszter
  6. Szórádi Ronaldó Balázs
  7. Török Áron Ferenc
  8. Török Csongor
  9. Török Levente
  10. Ughi Maja

 

  1. b. osztály Taliándörögd

 

  1. Gögh Bendegúz
  2. Jakab Zsanett
  3. Kókai Márk
  4. Kókai Martin
  5. Lukács Flóra
  6. Mohos Márton
  7. Nyári Zsófia Lilla
  8. Porkoláb Zsolt
  9. Takács Anna
  10. Tamás Csenge

 

  1. a. osztály Monostorapáti

 

  1. Baranyai Bence Rómeó
  2. Bauer Máté Nimród
  3. Bene Levente
  4. Boros Jázmin
  5. Heiter Milán
  6. Hertelendy Karina
  7. Major Anna Mia
  8. Mikóczi Brendon Krisztián
  9. Török Fábián László
  10. Török-Csillag Eliza
  11. Trájer Kevin Konrád

 

  1. b. osztály Taliándörögd

 

  1. Berki Alina
  2. Egyed Kevin István
  3. Gögh Regős
  4. Horváth Ferenc István
  5. Kéner Ábel
  6. Kisléghi Maja
  7. Kocsis András István
  8. Tóth Ádám

 

  1. a. osztály Monostorapáti

 

  1. Csillag Friderika
  2. Farkas Dzsamilla Rubina
  3. Göbecs Sára
  4. Jónás Szilveszter
  5. Kamondi Viktória
  6. Kiss Patrik
  7. Körmendi Kristóf
  8. Kranabeth Csenge
  9. Merse Botond
  10. Oravec Benedek
  11. Szabó Szintia
  12. Szabó Zselyke
  13. Torma Lilla
  14. Török Regina

 

3.b. osztály Taliándörögd

 

  1. Balog Levente
  2. Bogdán Mónika
  3. Horváth Ákos
  4. Kalányos Lora
  5. Pungor Erik
  6. Szőke Áron
  7. Varga Csenge Hanna

 

  1. a. osztály Monostorapáti

 

  1. Boros Máté
  2. Giczi Liána Jázmin
  3. Illés Kristóf
  4. Jónás Hanna
  5. Kovács Martin
  6. Kovács Ron Filip
  7. Mikóczi Zsaklin Rozália
  8. Pálfy Tímea
  9. Pőr Csongor
  10. Széll Dorina
  11. Tál Melinda
  12. Torma István Zalán
  13. Török Vivien
  14. Szórádi Dominika
  15. Varga Vivien Zoé

 

  1. b. osztály Taliándörögd

 

  1. Balog Kincső
  2. Dezső Kevin Károly
  3. Lukács Ádám
  4. Nyári Gergely Bence
  5. Nyögéri Balázs
  6. Takács Levente

 

  1. osztály

 

  1. Bene László
  2. Berki Balázs Benedek
  3. Csillag Levente
  4. Dinó Ernő
  5. Horváth Roland
  6. Mikóczi Eliot László
  7. Orsós Eszter
  8. Prácser Adrián
  9. Rénes Vanda
  10. Szalontai Lili
  11. Széll Dávid
  12. Szőke Rebeka
  13. Tóth Réka
  14. Ughi Barnabás
  15. Urbán László Kristóf
  16. Varga Ádám
  17. Városi Panna
  18. Vers Dániel

 

  1. osztály

 

  1. Bene Benjamin
  2. Boros Márk
  3. Borsos Berta Bianka
  4. Bőczi Balázs
  5. Buda Mihály Gábor
  6. Dinó Mirella
  7. Dobos Péter
  8. Forberger Martin
  9. Fuchs Ákos
  10. Gölöncsér Dávid
  11. Horváth Angelika Veronika
  12. Kajdi Szelina
  13. Kassai Adél
  14. Kraulis Bhavani
  15. László Mátyás
  16. Mohos Petra Panka
  17. Oravec Lőrinc
  18. Pőr Csenge
  19. Sikos Maja
  20. Szüts Laura Judit
  21. Tóth Hunor
  22. Török Szonja

 

  1. osztály

 

  1. Csábi-Schlacker Péter József
  2. Dezső Ákos
  3. Dittrich Hanga
  4. Dobay Bendegúz Megyer
  5. Gáli Zoltán
  6. Horváth Amanda
  7. Horváth Amina Liána
  8. Horváth Anna
  9. Ihász Kristóf
  10. Jónás Emma
  11. Kelemen Kristóf
  12. Kisléghi-Nagy Panna
  13. Lendvai Szabolcs
  14. Nagy Eszter
  15. Orsós Kristóf
  16. Prácser Alexa
  17. Svantner Ákos Károly
  18. Svantner Amanda Mónika
  19. Szabó Eszter

 

  1. osztály

 

  1. Bajtay Szabolcs Bence
  2. Balogh Boglárka
  3. Bogdán Evelin
  4. Boros Kristóf
  5. Czverencz Csanád
  6. Dezső Balázs
  7. Fuchs Eszter
  8. Horváth Balázs
  9. Horváth Gréta
  10. Kajdi Frida
  11. Merse Benedek
  12. Móró Tímea
  13. Németh Zoé
  14. Orsós Balázs
  15. Pálfy Melinda
  16. Papp Panna
  17. Ságer Attila
  18. Somogyi Gergely
  19. Szabó Milán
  20. Széll Regina
  21. Széll Zsombor
  22. Szigeti Léna
  23. Szvitán Mirella
  24. Tál Gergely Tamás
  25. Török Blanka
  26. Török-Csillag Milán
  27. Vajda Márk Joakim
  28. Vers Léna

ISKOLA LÉTSZÁMA

 

Osztály

Osztályfőnök

1. osztály

Szollárné Varju Ilona

11 fő

2. osztály

Tobakné Juhász Zsuzsanna

11 fő

3. osztály

Göllöntné Kiss Annamária

14 fő

4. osztály

Romposné Merse Erika

15 fő

5. osztály

Németh Dóra

18 fő

6. osztály

Sötét Béláné

21 fő + 1 fő mt

7. osztály

Novák Szilvia

19 fő

8. osztály

Somogyi Istvánné

28 fő

 

TALIÁNDÖRÖGD

 

Osztály

Osztályfőnök

1. osztály

Pappné Ruska Éva

10 fő

2. osztály

Némethné Varju Jolán

8 fő

3. osztály

Csaba Tiborné

7 fő

4. osztály

Szalainé Török Ildikó

6 fő

 

 

Alsó tagozat (Monostorapáti): 51 fő

Alsó tagozat (Taliándörögd): 31 fő

Felső tagozat: 86 fő + 1 mt

Iskolai összlétszám: 168 fő + 1 mt