Friss hírek

8296 Monostorapáti,
Zrínyi u.1.

+36 87 435-045
iskola@mapati.edu.hu

NÉV

FELADAT

OSZTÁLYFŐNÖKSÉG

Kranabeth-Bati Zsuzsanna

intézményvezető

környezetismeret 4. osztály, ének-zene 4. osztály, fejlesztő foglalkozások (6. 7. osztály)

 

Somogyi Istvánné

igazgatóhelyettes

technika és tervezés 2. osztály, etika 2. 4. osztály,

fejlesztő foglalkozás 6. osztály, napközi 3-4. osztály

 

Szalainé Török Ildikó

Tagintézmény-vezető

Taliándörögd

magyar nyelv és irodalom 4. osztály,

matematika 4. osztály

4. osztály Taliándörögd

Göllöntné Kiss Annamária

magyar nyelv és irodalom 4. osztály,

matematika 4. osztály,

vizuális kultúra 3.  4. osztály,

technika és tervezés 1. osztály, technika, életvitel és gyakorlat 4. osztály, napközi 3-4. osztály, matematika szakkör

4. osztály

Fessler Gábor

testnevelés 4. osztály

testnevelés 5-8. osztály

 

Holczbauerné Nemes Etelka Margit

földrajz 7-8. osztály,

természetismeret 5-6. osztály,

vizuális kultúra 5-8. osztály, fejlesztő óra 6. 8. osztály, rajz szakkör, tanulószoba 5-8. osztály

5. osztály

Horváthné Dezső Eszter

magyar nyelv és irodalom 2. osztály, matematika 2. osztály, testnevelés 1-2. osztály, etika 1. 2-3. osztály, napközi 1-4. osztály

2. osztály Taliándörögd

Kálmánné Kis- Király Anikó

magyar nyelv és irodalom 3. osztály,

matematika 3. osztály,

ének-zene 1-2. és 3-4. osztály,

testnevelés 3-4. osztály, napközi 1-4. osztály

3. osztály Taliándörögd

Kovács Andrea

ének-zene 3. osztály,

környezetismeret 3. osztály,

testnevelés 1. osztály,

napközi 1-2. osztály, fejlesztő órák 1-5. osztály

 

Németh Dóra

magyar nyelv és irodalom 5-8. osztály,

középiskolára felkészítő foglalkozás

6. osztály

Németh Eszter

Jelenleg GYES-en van

 

Némethné Varju Jolán

magyar nyelv és irodalom 1. osztály,

matematika 2. osztály,

vizuális kultúra 1-2., 3-4. osztály,

környezetismeret 3-4. osztály,

technika és tervezés 1-2. osztály, technika, életvitel és gyakorlat 3-4. osztály, napközi 1-4. osztály

1. osztály Taliándörögd

Novák Szilvia

technika és tervezés 5. 6. osztály,

technika, életvitel és gyakorlat 7. osztály,

fizika 7-8. osztály, fejlesztő óra 8. osztály, tanulószoba 5-8. osztály

 

8. osztály

Rajnainé Varga Erzsébet Tünde

történelem 5-8. osztály,

technika, életvitel és gyakorlat 3. osztály,

hon és népismeret 5. osztály,

etika 3. osztály, fejlesztő óra 8. osztály, történelem korrepetálás 5-8. osztály, napközi 3-4. osztály

 

Romposné Merse Erika

magyar nyelv és irodalom 1. osztály,

matematika 1. osztály,

etika 1. 5. 6. 8. osztály

vizuális kultúra 1. osztály,

ének-zene 1. osztály

1. osztály

Sötét Béláné

matematika 5-8. osztály,etika 7. osztály, középiskolai felkészítő foglalkozás

 

7. osztály

Szollárné Varju Jolán

magyar nyelv és irodalom 2. osztály,

matematika 2. osztály,

testnevelés 2. osztály,

ének-zene 2. osztály,

vizuális kultúra 2. osztály

 

2. osztály

Tobakné Juhász Zsuzsanna

magyar nyelv és irodalom 3. osztály,

matematika 3. osztály,

testnevelés 3. osztály,

fejlesztő foglalkozások 1-3. osztály

3. osztály

Zavari Judit

Német nyelv 4-8. osztály, tanulószoba 5-8. osztály

 

 

 

Óraadók, áttanítók

 

NÉV

FELADAT

Ácsné Ravasz Éva

Biológia 7-8. osztály

 

Gyógypedagógus

Fejlesztő órák 1-8. osztály

Töreki-Keller Éva

Gyógypedagógus

Fejlesztő órák Monostorapáti

Pákay Zsoltné

Gyógypedagógus

Fejlesztő órák Monostorapáti, Taliándörögd

Lelkes-Velegi Dóra

Gyógypedagógus

Fejlesztő órák Monostorapáti, Taliándörögd

Sárosi Csilla

Informatika 5-8. osztály

Mészáros Vince

Ének-zene 5-8. osztály

Pető Mária Valéria

Angol 4-8. osztály

Udvari József

Kémia 7-8. osztály

 

 

Pedagógiai munkát segítő dolgozóink

Szabó- Czverencz Mónika

Pedagógiai asszisztens

Szücs Zoltánné

Pedagógiai asszisztens

Merse Csabáné: iskolatitkár

Slang Attiláné: takarító – alsó iskola

Törökné Német Erzsébet: takarító – felső iskola

Mészárosné Adrián Erzsébet: takarító – Taliándörögd

Török Róbert: karbantartó